سومین جشن عزیزان خدا

تاریخ : 17 بهمن سال 1395

سومین جشن تولد گروهی مددجویان انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش بنام جشن عزیزان خدا برگزار شد .

بدون شک روحیه بخشی به عزیزان بیمار و خانواده های آنان از اهداف والای انجمن کومش بوده و ما در راه تحقق این هدف با اجرای موفقیت آمیز مرحله اول و دوم جشن عزیزان خدا در سال های ۸۹ و ۹۳ مرحله سوم این جشن در روز جمعه ۱۵ بهمن ۹۵ در سالن مطهری به همت انجمن کومش و کمیته اجرایی باور به مناسبت هفته مبارزه با سرطان برگزار شد .

در این جشن که با حضور بیماران ، خانواده های آنان و مقامات شهرستان سمنان برگزار شد  در ابتدا با اجرای جناب آقای رحیمی آغاز و پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران ، سرکار خانم احترام اردستانی مدیر عامل انجمن کومش سخنانی را در ارتباط با اهداف این موسسه خیریه بیان کرد .
وی از همکاری انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش در تکمیل پروژه بزرگ مرکز تشخیص درمانی غربالگری سرطان سمنان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و بودجه ده میلیارد ریالی دراین زمینه خبر داد.

در این برنامه گروه سرود ناشنوایان " آوای بی صدا " به سرپرستی سرکار خانم شحنه قطعاتی را اجرا کردند و همچنین شعبده باز بین المللی کیوان نباتی به تردستی و هنر نمایی پرداخت
همچنین با برگزاری مسابقه ، اهدای جوایز و اجرای موسیقی لحظاتی شاد در این برنامه رقم خورد .

در پایان برنامه که با برش کیک نمادین توسط کودکان مبتلا به سرطان همراه بود هدایایی هم به این عزیزان خدا اهدا شد و با مراسم آتش بازی به پایان رسید.

این موسسه خیریه حوزه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان از حضور پر افتخار جناب آقای دکتر احمد همتی نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر وسرخه در مجلس شورای اسلامی ، جناب آقای  عباس دانایی فرماندارمحترم سمنان ، جناب آقای دکتر علی همتی رئیس شورای شهر سمنان و کلیه حامیان گرانقدر و بازاریان محترم نهایت قدردانی و سپاس را دارد .

همچنین از همکاری ویژه ی جناب آقای پیوندی رئیس وصاحب امتیاز جایگاه اختصاصی پمپ بنزین پیوندی ، آموزش و پرورش شهرستان سمنان ، دانشگاه علوم پزشکی ، بانک های کارآفرین ، ملت ، ملی ، تجارت و همه ی عزیزانی که ما را به نحوی در اجرای این برنامه یاری رساندند کمال تقدیر و تشکر را دارد .

همچنان بر این باور هستیم که با حضور و حمایت های همه جانبه شما عزیزان است که مقتدرانه در این راه گام بر می داریم .

 

تصاویر مربوط به سومین جشن تولد گروهی جشن عزیزان خدا به همت انجمن کومش