اخبار انجمن

 
alt

تولد رضایِ ما

تاریخ : 2 اردیبهشت سال 1396

میلاد رضای ١٦ ساله را كنار هم جشن گرفتیم تا یادمان نرود كه باید هر دقیقه از نو شروع كنیم... یادمان نرود مثل رضا دریایی باشیم؛ كه با وجود موج های ناملایم این روزها لبخند به لب برایمان موفقیت و شادی آرزو می كند.

 
alt

مدرسه دو و میدانی ایران زمین حامی انجمن کومش

تاریخ : 23 فروردین سال 1396

مدرسه دو و میدانی ایران زمین با تربیت ورزشكاران پرتلاش، موفق و متعهد و همچنین اهداف خیرخواهانه همچون حمایت از انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان كومش از افتخارات شهر سمنان می باشد.

 
 
alt

ملاقات با مددجویان انجمن کومش

تاریخ : 24 اسفند سال 1395

در آستانه ی سال جدید اعضای هیئت مدیره ی انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش سمنان با چند تن از مددجویان خود ملاقات كرده و با نوید بهاری دیگر با ایشان ندای همدلی سر دادند.

 
alt

دیدار هیئت مدیره انجمن کومش با جناب آقای دکتر خبار استاندار محترم سمنان

تاریخ : 23 اسفند سال 1395

این دیدار با حضور دکتر خباز استاندار محترم سمنان ، دکتر همتی نماینده محترم مردم سمنان در مجلس  شورای اسلامی ، مهندس موسوی  شهردار محترم سمنان و دیگر مسئولین در استانداری سمنان  برگزار شد.

 
 
 
alt

سومین جشن عزیزان خدا

تاریخ : 17 بهمن سال 1395

سومین جشن تولد گروهی مددجویان انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش بنام جشن عزیزان خدا برگزار شد .

 
 
alt

برگزاری همایش سرطان در مدرسه صبا

تاریخ : 12 بهمن سال 1395

به مناسبت هفته ملی پیشگیری از سرطان ، همایش سرطان در دبستان صبا با همکاری مشترک انجمن کومش ، مرکز بهداشت سمنان ، پایگاه بهداشتی شهید همت و آموزش و پرورش سمنان برگزار شد .

 
alt

کارگاه موسیقی درمانی

تاریخ : 10 بهمن سال 1395

به مناسبت  هفته ملی پیشگیری از سرطان کارگاه موسیقی درمانی با حضور بیماران انجمن کومش و کارشناسان مرکز بهداشت در محل این موسسه خیریه برگزار شد .
هدف از برگزاری این کارگاه ، تقویت روحیه بیماران از طریق موسیقی درمانی است .

 
alt

نمایش اختصاصی سلیمون و حمله دیوها به سمنون

تاریخ : 25 دی سال 1395

در تاریخ 95/10/24 گروه هنری باران برای نمایش " سلیمون و حمله دیوها به سمنون "  میزبان مددجویان انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش بودند.
بیماران عزيز به دعوت جناب آقای عابد خیرخواهان کارگردان این نمایش  در تالار آفتاب سمنان حضور پیدا کردند.

 
alt

نخستین همایش صبح سلامتی

تاریخ : 12 آبان سال 1395

انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش با همکاری کمیته اجرایی باور در روز جمعه مورخ ۷ آبان ۹۵ بر اساس اهداف والای انجمن کومش به جهت اجرای سبک زندگی سالم برای بیماران مبتلا به سرطان اولین همایش "صبح سلامتی" را در یکی از پارک های سطح شهر برگزار کرد .

 
alt

تولد حسام و معصومه در بیمارستان

تاریخ : 10 آبان سال 1395

به لطف و یاری خداوند متعال و در جهت اهداف روحیه بخشی به بیماران ، انجمن امداد کومش با همکاری کمیته اجرایی  باور  ضمن ملاقات از دو کودک بیمار در بیمارستان امیرالمومنین سمنان ، جشن تولدی را برای این دو عزیز برگزار کرده است

 
alt

ختم درمان یاسمین

تاریخ : 22 مهر سال 1395

خدایا تو را شاکریم که در این شب ها و روزهای معنوی و در لحظات استجابت دعا خبر قطع درمان یاسمین عزيز حال دل ما را معنوی تر کرد و خوشحاليم که خداوند بزرگ و صاحب این روزها و شب های ماتم امام حسین علیه السلام صدای دعاهای یاسمین عزيز و خانواده اش و ما را شنید و جوابمان را به نیکی داد.

 
alt

حضور کودکان مبتلا به سرطان در سیرک سلاطین سمنان

تاریخ : 26 شهریور سال 1395

در راستای اهداف انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش سمنان در پر کردن اوقات فراغت و ایجاد شرایطی شاد برای بیماران،  کودکان مبتلا به سرطان خود را در سیرک سلاطین که با همکاری سیرک روسیه در شهر سمنان اجرای برنامه داشتند ، شرکت داد.

 
alt

مراسم شکرگزاری مددجویان

تاریخ : 18 شهریور سال 1395

با یاری خداوند و پیگیری های مسئولین انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش و خیرین محترم ، واحد مددکاری انجمن کومش تجهیز گردید.
اولین مراسم واحد مددکاری  جدید با ذکر صلوات و تصاویری زیبا در مورد شکرگزاری و امید به زندگی آغاز گردید و با  صحبتهای یک بیمار بهبود یافته  ادامه پیدا کرد که در گذشته پزشکان خبر از ابتلا به بیماری صعب العلاج به وی داده بودند .

 
alt

نمایش اختصاصی برجا و دردسرها برای کودکان مبتلا به سرطان

تاریخ : 4 شهریور سال 1395

در تاریخ 95/06/02 گروه تئاتر رستاخیز برای نمایش برجا و دردسرها میزبان مددجویان انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش بودند. بیماران عزيز به دعوت جناب آقای محمد علی دانشگر کارگردان این نمایش  در تالار آفتاب سمنان حضور پیدا کردند.

 
alt

همایش تقدیر از حامیان

تاریخ : 28 مرداد سال 1395

انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش سمنان به منظور تجلیل از حامیان گرانقدر و ارائه گزارشی از فعالیت 8 ساله انجمن، همایشی با عنوان باور یک لبخند را در تاریخ 26.5.95   با حضور دکتر احمد حلت ، روانشناس و مدیر مسئول مجله  موفقیت و پروفسور مجید اسحاقی گرجی ریاضی دان مشهور کشور در سالن تئاتر شهر سمنان برگزار نمود .

 
alt

تولد امیر حسین ما در روز درمانش

تاریخ : 7 مرداد سال 1395

انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش سمنان بار دیگر لبخندی بر لبان کودکی بیمار نشاند. گروهی از اعضای داوطلب این موسسه خیریه در روز تولد امیر حسین عزيز در محل شیمی درمانی بیمارستان امیرالمومنین سمنان حضور یافتند و زاد روز این کودک را جشن گرفتند.

 
 
alt

برآورده شدن آرزوی متین و دریافت نشان و لباس همیار پلیس

تاریخ : 27 خرداد سال 1395

متین رفت اما خوبی هایش همچنان ادامه دارد...

کودک ۷ساله مبتلا به سرطان خون پس از سالها مقاومت سرانجام در تاریخ 23.3.95 جان به جان آفرین تسلیم کرد.
یکی از علاقه مندی های او ورزش فوتبال بود که پدر ورزشکارش با تاسیس مدرسه فوتبال,حمایت خود را از بیماران کودک مبتلا به سرطان اعلام نمود و مراسم تشییع این کودک خندان نیز از ورزشگاه تختی سمنان انجام شد.

 
 
 
alt

هفته مبارزه با دخانیات

تاریخ : 8 خرداد سال 1395

به شکرانه ایزد منان انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش استان سمنان در هفته مبارزه با دخانیات بطور نمادین با حضور در پارک آبشار سمنان, پاکت سیگار را دریافت و گل اهدا کردند.

 
alt

متین نیازمند پیوند مغز استخوان است

تاریخ : 5 خرداد سال 1395

کودک بیمارمان,متین عزیز ۷ساله نیارمند پیوند مغز استخوان است.

از مهربانانی که تمایل به اهدا دارند خواستاریم تا جهت هماهنگی های لازم  از ساعت 8:30 الی 12 شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن  023-33323115    " انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش "  تماس حاصل نمایند.

 
alt

تولد یاسمین ما در روز درمانش

تاریخ : 3 خرداد سال 1395

به لطف خداوند با یاری کارکنان بخش اطفال بیمارستان امیرالمومنین سمنان لبخند شادی جشن تولد یاسمین را دیدیم.

 
 
 
 
 
alt

هزینه سالگرد برای بیماران مبتلا به سرطان

تاریخ : 21 اردیبهشت سال 1395

بی شک فوت و از دست دادن عزیزان بسی رنج گران دارد اما اگر اقدامی شایسته و در خور معنوی برای ذخیره آخرت عزیز از دست رفته انجام شود موجب خوشحالی کسانی خواهد بود که علاوه بر رنج و درد سرطان متحمل هزینه های سرسام آور مالی می شود و تا حدودی از آلام و درد و غم این مصیبت کاسته خواهد شد.

 
alt

حمایت از بیماران مبتلا به سرطان

تاریخ : 13 اردیبهشت سال 1395

یاسر خورشیدی دونده ماراتن و مربی دومیدانی در جهت حمایت از بیماران مبتلا به سرطان پرچم انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش استان سمنان را در مسابقات نیمه ماراتن استانبول به نمایش درآورد.

 
alt

نرم افزار تاپ بانک پارسیان در جهت حمایت از بیماران مبتلا به سرطان

تاریخ : 12 اردیبهشت سال 1395

حامیان گرامی می توانند با نصب این نرم افزار بر روی موبایل و تبلت خود (اندروید و ios) علاوه بر خرید شارژ ، پرداخت جرایم رانندگی ، پرداخت بدون کارت ، پرداخت قبوض ، از قسمت نیکوکاری از بیماران مبتلا به سرطان کومش استان سمنان حمایت نمایند

 
alt

هفته سلامت و کمپین امروز سیب خوردی در مدرسه زحمتکش سمنان

تاریخ : 8 اردیبهشت سال 1395

کمپین " امروز سیب خوردی ؟ " که توسط انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان کومش در سطح شهر ، با هدف ترویج مصرف روزانه یک عدد سیب به منظور پیشگیری از سرطان و آگاهی بخشی به عموم جامعه در ارتباط با اهمیت توجه به سلامتی از مهرسال 94 در حال اجراست و در ادامه حضور در مدارس ، روز سه شنبه مورخ 7 اردیبهشت 95 و مصادف با هفته سلامت به مدرسه ابتدایی دخترانه زحمتکش رسید .

 
alt

روز جهانی بهداشت و کمپین امروز سیب خوردی در مدرسه رفاه سمنان

تاریخ : 18 فروردین سال 1395

کمپین " امروز سیب خوردی ؟ " که توسط انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان کومش در سطح شهر ، با هدف ترویج مصرف روزانه یک عدد سیب به منظور پیشگیری از سرطان و آگاهی بخشی به عموم جامعه در ارتباط با اهمیت توجه به سلامتی از مهرسال 94 در حال اجراست و در ادامه حضور در مدارس ، روز چهارشنبه مورخ 18 فروردین 95 و مصادف با روز سلامتی به مدرسه ابتدایی پسرانه رفاه رسید .

 
alt

سال 1395 مبارک باد

تاریخ : 1 فروردین سال 1395

انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش سمنان سال 1395 را به همه ی حامیان و اعضای انجمن و مردم ایران تبریک عرض می نماید.

 
alt

صندوق نیکوکاری بشکفت درخت در زمستان

تاریخ : 26 اسفند سال 1394

صندوق های نیکوکاری اسفند ماه 94 با نام "بشکفت درخت در زمستان"  و با شعار " هزاران حالت ممکن است لبخند بسازید " در میادین اصلی شهر سمنان ، با حضور مردم و خیرین عزیز برای حمایت از بیماران این موسسه خیریه برگزار شد.

 
alt

کمپین امروز سیب خوردی در مدارس سمنان

تاریخ : 22 اسفند سال 1394

به لطف خداوند کمپین"امروز سیب خوردی!؟؟" باهدف آموزش وپیشگیری از بیماری سرطان و ترویج ورزش و تغدیه سالم در مدارس دوره ابتدایی شهرستان سمنان برگزارشد.

 
alt

دومین همایش سالیانه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با حضورانجمن کومش

تاریخ : 19 اسفند سال 1394

دومین همایش سالانه دانشگاه علوم پزشکی با حضور انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش سمنان ، پروفسور محمد اسماعیل اکبری ، دکتر رشیدی پور معاون تحقیقات و فناوری، معصومی سرپرستی شعب بانک ملت استان، اردستانی مدیرعامل انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش، اساتید و دانشجویان در تاریخ 16 و 17 اسفند 94  در سالن حکیم جرجانی مجتمع آموزشی دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار شد.

 
 
alt

همایش پیشگیری و مبارزه با سرطان در سمنان

تاریخ : 27 بهمن سال 1394

همایش پیشگیری و مبارزه با سرطان در روز سه شنبه مورخ 94/11/27 واقع در سالن زکریای رازی سمنان توسط انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش استان سمنان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان  برگزار شد .

 
alt

جشنواره وب ایران

تاریخ : 27 بهمن سال 1394

با توجه به ثبت نام  سایت موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان کومش سمنان در جشنواره وب ایران شما همراهان همیشگی  می توانید به این سایت رای دهید
برای این منظور کافیست بر روی لوگوی آبی رنگ در گوشه سمت چپ و بالای سایت کلیک کرده سپس در صفحه باز شده بر روی آیکن قلب کلیک نمایید در مرحله بعد شما باید بر روی لینک گوگل یا یاهو کلیک نمایید و در آخر سر دکمه تایید یا allow را کلیک نمایید.

 
alt

برگزاری همایش پیشگیری و مبارزه با سرطان

تاریخ : 24 بهمن سال 1394

همایش " پیشگیری  و مبارزه با سرطان " روز سه شنبه مورخ 94/11/27  (27 بهمن ماه 94) ساعت 9 صبح با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان  و انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش استان سمنان  در سالن زکریای رازی دانشکده دندانپزشکی واقع در بلوار 17 شهریور سمنان برگزار خواهد شد .

 
alt

مسابقه رالی خانوادگی سمنان

تاریخ : 6 دی سال 1394

موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی کومش سمنان در جهت امید و نشاط جامعه و با پیام زندگی سالم در روز جمعه 4 دی ماه 94 در ایستگاه رالی خانوادگی برج ققنوس میدان امام علی سمنان حضور داشت.
در این مراسم انجمن امداد با توزیع قلک های جدید خود و حمایت از ورزش و سلامتی و نشاط در زندگی، در این مراسم حضور داشت و با ظرف های آش نیز از حاضرین پذیرایی کرد.

 
alt

همایش تجلیل از اعضای داوطلب

تاریخ : 25 آذر سال 1394

به مناسبت روز جهانی داوطلب، موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی کومش سمنان با برگزاری همایشی از اعضای داوطلب خود تقدیر و تشکر نمود.
همراهانی داریم متعهد، مهربان، دلسوز و پرتلاش..
بر ما لازم بود که به ایشان یادآوری کنیم که خوبی ها هنوز دیده می شوند.

 
alt

هدیه کتاب

تاریخ : 8 آذر سال 1394

در هفته کتاب و کتاب خوانی جمعی از خیرین شهر ساری کتاب هایی در زمینه کودک و نوجوان ، ادبیات ، تاریخ ، فرهنگی و هنری ، مذهبی ، علمی  و کتاب داستان به موسسه خیریه بیماران سرطانی کومش سمنان هدیه کردند.

 
alt

نذورات محرم

تاریخ : 26 مهر سال 1394

ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین ع به اطلاع حامیان و مردم سمنان می رساند ، موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی کومش سمنان آماده دریافت نذورات و کمک های نقدی و غیر نقدی شما عزیزان در ایام محرم برای کمک به بیماران نیازمند می باشد.

 
 
alt

امروز سیب خوردی در مدارس سمنان

تاریخ : 20 مهر سال 1394

در ادامه ی برنامه ی کمپین "امروز سیب خوردی؟"، همراهانِ عزیز و همیشگی موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی کومش به دو  مدرسه ی ابتدایی سطح شهر سمنان رفتند و با معرفی کمپین امروز سیب خوردی و اطلاع رسانی درباره ی خواص سیب بین دانش آموزان آن مدارس سیب توزیع کردند.

 
alt

پخش سیب در شهر سمنان

تاریخ : 18 مهر سال 1394

کمپین " امروز سیب خوردی؟ " در سطح شهر سمنان در حال برگزاری است ، سیب موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی کومش سمنان بین مردم، کسبه، بازاریان، مدارس و ادارات سمنان پخش شد و درباره فواید سیب برای سلامتی و سبک زندگی سالم اطلاع رسانی شده و مردم همراهی خوبی با این کمپین داشتند

 
alt

امروز سیب خوردی؟

تاریخ : 11 مهر سال 1394

بعد از چندین روز که سیبِ خندان ماجراجو در سطحِ شهر سمنان دیده شد و همچنین با ایجاد این علامت سؤال در ذهن همشهریان سمنانی مبنی بر اینکه هدف از گردش این سیب در سطح شهر سمنان چیست؟ آیا یک کمپین اجتماعی و یا حرکتی معنا دار است؟

 
alt

طرح طواف كعبه دل

تاریخ : 10 مهر سال 1394

حجاج بیت الله الحرام ضمن قبولی طاعات و عبادات شما در این سفر معنوی،شما میتوانید با شرکت در طرح طواف کعبه دل موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی کومش سمنان در پایان این سفر معنوی، کمک های مالی و یا بخشی از هزینه های بعد از سفر حج خود را به نفع بیماران سرطانی اختصاص دهید.

 
 
alt

دیوار همدلی

تاریخ : 15 شهریور سال 1394

دست هر کجا نهی جان است...
دیوار همدلیمان را با همراهیِ شما و دستانِ همیشه یاریگرتان رنگین کردیم و باور داریم که روزی میرسد که سرطان واژه ای نا آشنا خواهد بود.

 
alt

جشنواره بازیافت زباله

تاریخ : 23 خرداد سال 1394

جشنواره بازیافت زباله ، برای آشنایی مردم با فرهنگ تفکیک زباله در سمنان برگزار شد.