حقوق قانونی وب‌سایت

۱ - مطالب وبسایت موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی کومش سمنان صرفاً به منظور اطلاع رسانی اشخاص حقیقی و حقوقی است که مایل به آشنایی، همکاری، کمک رسانی، عضویت و یا کسب اطلاعات تخصصی در حوزه‌های مالی، حمایتی و درمانی مؤسسه و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان کومش می‌باشند.

۲ - حقوق لوگو، تصاویر (اعم از عکس یا ویدئو) و طراحی‌های این وبسایت منحصراً متعلق به این موسسه خیریه بوده، اقتباس و کپی از آنها به هر دلیلی حتی با قصد کمک به مؤسسه، فقط با صدور مجوز کتبی از طریق روابط عمومی انجمن کومش (33337282-023) مجاز است.

۳ - مؤسسه خیریه کومش با این باور که تمامی افراد قصد خیر و کمک به بیماران مبتلا به سرطان را دارند از همه شما عزیزان تقاضا می‌کند در صورتیکه قصد استفاده از نام و لینک کومش  و یا تبلیغ برای این خیریه در سایت خود را دارید، این کار را با اطلاع و کسب موافقت مؤسسه (33337282-023) انجام دهید. هر گونه استفاده از نام، لوگو و لینک بدون کسب موافقت کتبی مؤسسه  غیر قانونی بوده و قابل پیگرد قانونی می‌باشد.

۴ -موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی کومش سمنان به جز دفاتری که مشخصات آنها در وبسایت قید شده، شعبه یا دفتر نمایندگی دیگری در ایران یا خارج از ایران ندارد.