- - روز جهانی بهداشت و کمپین امروز سیب خوردی در مدرسه رفاه سمنان

کمپین " امروز سیب خوردی ؟ " که توسط انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان کومش در سطح شهر ، با هدف ترویج مصرف روزانه یک عدد سیب به منظور پیشگیری از سرطان و آگاهی بخشی به عموم جامعه در ارتباط با اهمیت توجه به سلامتی از مهرسال 94 در حال اجراست و در ادامه حضور در مدارس ، روز چهارشنبه مورخ 18 فروردین 95 و مصادف با روز سلامتی به مدرسه ابتدایی پسرانه رفاه رسید .

امروز سیب خوردی

- -هفته سلامت و کمپین امروز سیب خوردی در مدرسه زحمتکش سمنان

کمپین " امروز سیب خوردی ؟ " که توسط انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان کومش در سطح شهر ، با هدف ترویج مصرف روزانه یک عدد سیب به منظور پیشگیری از سرطان و آگاهی بخشی به عموم جامعه در ارتباط با اهمیت توجه به سلامتی از مهرسال 94 در حال اجراست و در ادامه حضور در مدارس ، روز سه شنبه مورخ 7 اردیبهشت 95 و مصادف با هفته سلامت به مدرسه ابتدایی دخترانه زحمتکش رسید .

امروز سیب خوردی

- -حضور انجمن امداد کومش در جشن پایان سال تحصیلی مدرسه علامه امینی سمنان

روز ۳۰ اردیبهشت و مقارن با جشن پایان سال تحصیلی نوآموزان کلاس اول ابتدایی مدرسه علامه امینی ، انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش استان سمنان در این جشن حضور یافت .

جشن پایان سال تحصیلی نوآموزان

- - نمایشگاه نقاشی به نفع بیماران مبتلا به سرطان کومش

امیر علی 9 ساله نقاشی های خود را برای حمایت از کودکان بیمار مبتلا به سرطان کومش استان سمنان به نمایش و فروش گذاشت.

 نمایشگاه نقاشی به نفع بیماران مبتلا به سرطان کومش

- -رصد سیارات توسط کودکان مبتلا به سرطان

سپاس خداوندی را که فرصت داد تا با یاری انجمن نجوم سمنان, کودکان عزیز بیمار مبتلا به سرطان انجمن امداد کومش استان سمنان را  مهمان رصد  سیارات مریخ و زحل و ماه  کنیم.

 رصد سیارات توسط کودکان مبتلا به سرطان

- -تولد یاسمین ما در روز درمانش

به لطف خداوند با یاری کارکنان بخش اطفال بیمارستان امیرالمومنین سمنان لبخند شادی جشن تولد یاسمین را دیدیم.

 تولد یاسمین ما در روز درمانش

- -هفته مبارزه با دخانیات

به شکرانه ایزد منان انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش استان سمنان در هفته مبارزه با دخانیات بطور نمادین با حضور در پارک آبشار سمنان, پاکت سیگار را دریافت و گل اهدا کردند.

 هفته مبارزه با دخانیات

- - جمع آوری وجوه فطریه در میادین اصلی شهر سمنان

انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش سمنان؛ امسال نیز مانند سال های گذشته در روز عيد فطر برای دريافت وجوه فطریه عام ، فطریه سادات و کفاره در میادین شهر سمنان حضور یافت.

 جمع آوری وجوه فطریه در میادین اصلی شهر سمنان

- - تولد امیر حسین ما در روز درمانش

انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش سمنان بار دیگر لبخندی بر لبان کودکی بیمار نشاند. گروهی از اعضای داوطلب این موسسه خیریه در روز تولد امیر حسین عزيز در محل شیمی درمانی بیمارستان امیرالمومنین سمنان حضور یافتند و زاد روز این کودک را جشن گرفتند.

 تولد امیر حسین ما در روز درمانش

- - همایش تقدیر از حامیان

انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش سمنان به منظور تجلیل از حامیان گرانقدر و ارائه گزارشی از فعالیت 8 ساله انجمن، همایشی با عنوان باور یک لبخند را در تاریخ 26.5.95   با حضور دکتر احمد حلت ، روانشناس و مدیر مسئول مجله  موفقیت و پروفسور مجید اسحاقی گرجی ریاضی دان مشهور کشور در سالن تئاتر شهر سمنان برگزار نمود .

 همایش تقدیر از حامیان

- - مراسم شکرگزاری مددجویان

با یاری خداوند و پیگیری های مسئولین انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش و خیرین محترم ، واحد مددکاری انجمن کومش تجهیز گردید.
اولین مراسم واحد مددکاری  جدید با ذکر صلوات و تصاویری زیبا در مورد شکرگزاری و امید به زندگی آغاز گردید و با  صحبتهای یک بیمار بهبود یافته  ادامه پیدا کرد که در گذشته پزشکان خبر از ابتلا به بیماری صعب العلاج به وی داده بودند .

 مراسم شکرگزاری مددجویان

- - تولد حسام و معصومه در بیمارستان

به لطف و یاری خداوند متعال و در جهت اهداف روحیه بخشی به بیماران ، انجمن امداد کومش با همکاری کمیته اجرایی  باور  ضمن ملاقات از دو کودک بیمار در بیمارستان امیرالمومنین سمنان ، جشن تولدی را برای این دو عزیز برگزار کرده است

 تولد حسام و معصومه در بیمارستان

 

- - نخستین همایش صبح سلامتی

انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش با همکاری کمیته اجرایی باور در روز جمعه مورخ ۷ آبان ۹۵ بر اساس اهداف والای انجمن کومش به جهت اجرای سبک زندگی سالم برای بیماران مبتلا به سرطان اولین همایش "صبح سلامتی" را در یکی از پارک های سطح شهر برگزار کرد .

 نخستین همایش صبح سلامتی

- - کارگاه موسیقی درمانی

به مناسبت  هفته ملی پیشگیری از سرطان کارگاه موسیقی درمانی با حضور بیماران انجمن کومش و کارشناسان مرکز بهداشت در محل این موسسه خیریه برگزار شد .
هدف از برگزاری این کارگاه ، تقویت روحیه بیماران از طریق موسیقی درمانی است .

 

- - برگزاری همایش سرطان در مدرسه صبا

به مناسبت هفته ملی پیشگیری از سرطان ، همایش سرطان در دبستان صبا با همکاری مشترک انجمن کومش ، مرکز بهداشت سمنان ، پایگاه بهداشتی شهید همت و آموزش و پرورش سمنان برگزار شد .

 

- - تکمیل مرکز تشخیص درمانی سرطان استان سمنان

همکاری انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش در تکمیل پروژه بزرگ مرکز تشخیص درمانی غربالگری سرطان با دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان صورت گرفت.

 

- - سومین جشن عزیزان خدا

سومین جشن تولد گروهی مددجویان انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش بنام جشن عزیزان خدا برگزار شد .

 

- - حضور کودکان مبتلا به سرطان در سینما یادمان سمنان

کودکان انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش سمنان به تماشای فیلم "مبارک" نشستند .

 

- - دیدار هیئت مدیره انجمن کومش با جناب آقای دکتر خبار استاندار محترم سمنان

این دیدار با حضور دکتر خباز استاندار محترم سمنان ، دکتر همتی نماینده محترم مردم سمنان در مجلس  شورای اسلامی ، مهندس موسوی  شهردار محترم سمنان و دیگر مسئولین در استانداری سمنان  برگزار شد.

 

- - ملاقات با مددجویان انجمن کومش

در آستانه ی سال جدید اعضای هیئت مدیره ی انجمن امداد بیماران مبتلا به سرطان کومش سمنان با چند تن از مددجویان خود ملاقات كرده و با نوید بهاری دیگر با ایشان ندای همدلی سر دادند.